Rozpocznij nowy wątek
Zaplanowane

Kalendarium

 Bardzo przydałoby się kalendarium, w którym można by zaznaczać ważne wydarzenia dotyczące klubu.


14 osób lubi ten pomysł

u nas na stronie kalendarium to bardzo ważna rzecz z tego faktu że cały czas są tam podawane godziny treningów, zbiórek przed meczem itp. byli byśmy bardzo wdzięczni gdyby ta opcja pojawiła się jak najszybciej

 Jasne, kalendarium to bardzo przydatna opcja i na pewno w przyszłości się pojawi. Trudno jednak podać w tym momencie dokładny termin, bo obecnie pracujemy nad innymi funkcjonalnościami. Postaramy się, by kalendarium zostało dodane najszybciej jak to możliwe.

dzien dobry przyblizona data powstania kalendarium?


Trudno zadeklarować konkretny termin. Na pewno nie dodamy kalendarium w ciągu najbliższych tygodni, bo pracujemy obecnie nad innymi funkcjonalnościami.

 

Nie wyobrażam sobie nowej strony bez czegoś w stylu KALENDARIUM. Panowie trzeba to wdrożyć jak najszybciej bo praca na dwóch stronach staje się uciążliwa

 

Zgadza się - kalendarium to bardzo przydatna opcja i wiemy, że na nią czekacie. Jej stworzenie i wdrożenie do Futbolowo 2.0 jest kwestią kilku miesięcy. To odległy termin, ale niestety wcześniej nie uda się wprowadzić tej funkcjonalności. 


Witam.

Jak temat z Kalendarium? Do prowadzenia strony internetowej Klubu o większej ilości drużyn, praktycznie nie możliwe jest funkcjonowanie strony bez szczegółowego rozdzielenia to na daty.

Kiedy będzie taka opcja?

Słyszymy Was głośno i wyraźnie -  wiemy, że to bardzo oczekiwana funkcjonalność. :) Obecnie niestety nie możemy obiecać żadnego konkretnego terminu jej wdrożenia. 

I jak postępują prace nad kalendarium?

czekamy na kalendarium

Zalogujaby zamieścić komentarz