Zaimplementowane

Drużyna wycofana z rozgrywek

Bardzo dużo drużyn ostatnio wycofuje się z rozgrywek, wówczas wyniki zostają zaliczone jako walkowery lub jedna runda pozostaje bez zmian a następna dopiero jako walkower. Drużyna taka pozostaje w tabeli a na końcu z dopiskiem "drużyna wycofana". Przydałoby się i to :)

1 osoba lubi ten pomysł

Panie Marku podał Pan błędną informację. Wystarczy, że drużyna rozegra wszystkie mecze jednej rundy* a jej  wyniki są zaliczone.

* - Wszystkie mecze muszą być rozegrane. W moim okręgu w B klasie zdarzyło się, że jedna z drużyn jesienią wygrała wo bo rywal nie stawił się na ,mecz. Następnie przed rundą wiosenną ta drużyna wycofała się z rozgrywek i jej wyniki anulowano - właśnie przez ten jeden nierozegrany (nie z jej winy) mecz.

otóż to Panie Marku, dlatego miałem taki problem.

1 osoba lubi to

Nie ma takiej możliwości. A powinna być! W przypadku kiedy Klub rozgrywa więcej niż 50% swoich meczy, czyli rozegra przynajmniej jeden mecz rundy wiosennej. Wszystkie wyniki są liczone, a pozostałe jako walkowery. Proszę o uwzględnienie tego pomysłu!

Dałoby się zrobić tak, aby dotychczasowe wyniki danej wycofanej drużyny nie były anulowane?

Mateuszu, musisz wejść w rozgrywki których dotyczy problem i później kliknąć zakładkę "Lista drużyn" i obok wycofanej drużyny po prawej stronie jest ten symbol. Wycofanie drużyny anuluje wszystkie jej dotychczasowe wyniki i w tym problem.

gdzie znajde to  przekreslone kolo??mozna jakis zrzut ekranu gdzie to znajde ? z gory dzieki

Możliwość oznaczenia drużyny jako wycofanej z rozgrywek została dodana. Wystarczy kliknąć symbol przekreślonego koła na liście drużyn.