brak aktualizacji na stronie głównej klubu

Witam. Otóż na mojej stronie pogonolesnica.futbolowo.pl wyniki zostały zapisane prawidłowo w edycji rozgrywki, w jakiej występuje klub. W zakładce "Terminarz" w polu 'kolejka 2' pojawiły się zaktualizowane wyniki, wpisane przeze mnie. Niestety na stronie głównej, gdzie jest tabela rozgrywek oraz wyniki poprzedniej kolejki nie aktualizują się one. Proszę o pomoc.

Wspomniane problemy nie powinny się już pojawiać, uporaliśmy się z usterką. Przepraszamy za niedogodności.

Problemy techniczne prosimy przesyłać w formie nowego zgłoszenia (prawa kolumna na górze Centrum Pomocy albo zielony guzik Pomoc Techniczna po prawej stronie ekranu w Panelu Admina).

U mnie na stronie zrywwygoda.futbolowo.pl jest tak samo...

A u mnie na stronie rogoznica.futbolowo.pl tabela ma w sobie wyniki tylko drugiej kolejki a pierwszej nie ma wziętej pod uwagę