Zaimplementowane

mozliwosc zmienienia zmiennika

witam podczas meczów sa sytuacje gdy zawodnik wchodzi na boisko i np 20 minut pozniej musi je opuscic z powodu kontuzji. w obecnych zmianach jesli zrobilem zmiane przykladowo kowalski za nowaka i kowalski zagral 20 minut po czym kontuzja, to juz nie mam w kolejnej zmianie opcji zmienienia wlasnie tego zawodnika

2 osób lubi ten pomysł

Dzięki za propozycję. Chodzi o tak zwane "wędki" lub podwójne zmiany. Zdajemy sobie sprawę z niedogodności i wprowadzimy taką opcję najszybciej jak to możliwe.

Dzięki dla administracji, funkcjonalność działa całkiem dobrze. Jest jednak mały problem z sumowaniem. W jednym meczu (http://zak.futbolowo.pl/game/31439) zmieniono zawodnika A w 32 min na zawodnika B, a następnie w 61 min zawodnika B na C.

W statystykach zawodnik A ma prawidłowo wpisane 32 min, zawodnik C prawidłowe 29 min, natomiast zawodnik B ma 119 min - jak sądze jest to suma 58 min jak zmieniający zawodnika A oraz 61 min jako grający przed C. Powinno być oczywiście 29 min dla zawodnika B.

Da się to poprawić?

zmiana.png
(22.5 KB)

Jasne, że się da. :) Sprawdzamy problem.

Statystyki minut wyświetlają się już poprawnie.