Rozpocznij nowy wątek

Zdjęcie w newsie

Proszę o pewną modyfikację. Za każdym razem gdy dodaje się jakąś aktualność (news itp.) z automatu umieszczane jest na stronie zdjęcie piłkarzy walczących o piłkę. Nie jest to grafika, która zawsze pasuje do tematu newsa. Nie da się jej też usunąć tylko trzeba zastąpić innym obrazkiem. Proszę o to aby usunąć tą grafikę. Proszę o rozważenie tej opcji. 

Dodatkowo prosiłbym o usunięcie galerii oddzielającej newsy w liście wszystkich aktualności lub przesunięcie jej gdzieś na bok. Dziwnie wygląda opcja 3 newsów w postaci "kafelek" oddzielona od listy aktualności galerią zdjęć. Proszę przemyśleć oba pomysły


Dziękujemy za propozycje. Co do pierwszej - domyślnie dodawane zdjęcie służy temu, by aktualności poprawnie prezentowały się zarówno w sliderze, jak i na "kafelkach" czy na liście aktualności. W każdej chwili można ten obrazek zmienić, więc nie sądzimy, by to był jakiś problem.


Odnośnie galerii zdjęć pomiędzy aktualnościami - rozważymy tę propozycję.

 A ja miałabym taką propozycję, aby była możliwość wyłączenia lub zmniejszenia obrazka w widoku newsa. Na stronie głównej jest ok - jest to ładny ozdobnik i rozumiem, że musi zostać, ale jak już się kliknie w news to otwiera się podstrona z ogromnym obrazkiem i trzeba przewijać, żeby dostać sie do treści, która nas naprawdę interesuje. Użytkownicy z którymi mam do czynienia - narzekają na to.


1 osoba lubi to
Zalogujaby zamieścić komentarz