Kilka uwag dotyczących nowego serwisu

- Opcja "druga żółta - czerwona" w statystykach widnieje jako jedna kartka. Jak się wpisze zawodnika dwa razy do protokołu czyli np Kowalski - zółta, Kowalski - druga zółta - czerwona to wtedy jest oki.

- zawodnik dostaje czerwoną kartkę np. w 36 minucie. W statystykach indywidualnych widnieje jednak pełen wymiar czasu tj. że grał on 90 minut

- brak możliwości zmian kontuzjowanych graczy tj. Kowalski wchodzi z ławki w 5 minucie za Iksińskiego. Po chwili Kowalski schodzi z boiska bo jest kontuzjowany, a w jego miejsce pojawia się Kononowicz Powyższej zmiany nie da się niestety przeprowadzić gdyż drzewko które się rozwija obejmuje tylko graczy pierwszej jedenastki.

- jak się pomylę z wynikiem to muszę go zgłosić do administratora. Totalna głupota. Ogólnie testy narazie 3,5/5

Niestety nie mogę na futbolowo 2.0 prowadzić w chwili obecnej profesjonalnej 3 ligi,gdyż statystyki są bardzo niedokładne

Oczywiście wszystkie uwagi odbieramy pozytywnie, bo dzięki nim możemy rozwijać Futbolowo 2.0. :)
Odnośnie czasu gry po zejściu za kartki - zlokalizowaliśmy już ten błąd i wkrótce zostanie naprawiony.

Omińmy temat i kolejny błąd na który zwracam uwagę, czy mam nadzieję pomóc w rozwoju serwisu (nie odbierać uwag negatywnie :D ), a więc.

Zawodnik wszedł w 64 minucie i zszedł za kartki w 78 (Daniel Szymczyk RKS Lechia). Niestety jego czas gry w statystykach wynosi 30 minut.

Druga sprawa: wasza aktualizacja dotycząca kartek (dwie zółte - czerwona) nie objęła statystyk które zostały utworzone wcześniej. Piłkarz ŁKS Łódź Aleksander Ślęzak w meczu 7 kolejki przeciwko Radomiakowi opuścił boisko w 45 minucie. Niestety w statystykach wciąż widnieje 94.

Na czym więc polega problem z kartkami? Zawodnik po otrzymaniu drugiej żółtej kartki ma w statystykach dwie żółte kartki (jedną za pierwszą żółtą kartkę i drugą za drugą żółtą kartkę).

Moje pyt:   w formularzu kartek jest taka opcja "druga żółta - czerwona" czy w statystykach jest to liczone jako jedna żółta kartka, czy też dwie?

Odp admina:  Odnośnie pytania drugiego - jeżeli zostanie zaznaczona "druga żółta", to w statystykach zawodnik będzie miał 2 żółte kartki w tym spotkaniu.

Odnośnie punktu 1 - w jakim sensie ustawianie żółtych kartek nie działa? Żaden inny użytkownik Firefoksa nie zgłaszał z tym problemów, u nas również nie występuje. Podobnie jeśli chodzi o punkt 3 - można ustawić zmianę zawodnika, który wszedł z ławki - wystarczy wybrać jego nazwisko z listy - w jakim sensie ta opcja na Firefoksie nie działa? Co do punktu czwartego - żeby zmienić wynik, należy kliknąć ikonkę strzałki przy meczu, następnie "Edytuj" i ikonkę ołówka przy ramce z wynikiem - jaka usterka występuje w tym przypadku?

No to powiem tak u mnie w Firefoksie żaden z powyższych punktów nie działa

1. Jeżeli zawodnik otrzymał drugą żółtą kartkę, to wcześniej należy mu dać pierwszą. Wszystko działa zgodnie z naszym zamierzeniem.
2. Pracujemy nad tym problemem i w trakcie jednej z najbliższych aktualizacji Futbolowo.pl problem zostanie rozwiązany.
3. Od ok. tygodnia zmiana zawodnika, który wszedł wcześniej jest już możliwa.

4. Wynik meczu można zmienić w każdej chwili w szczegółach meczu, nie ma potrzeby kontaktu z administracją.