Odpowiedziano

button Pomoc Techniczna - zniknął

W panelu administracyjnym go nie ma (z prawej strony ekranu), a chciałem zgłosić, że listy rozgrywek zniknęło mi kilka rozgrywek, a te które zostały "zgubiły" logo i nie można wprowadzać wyników meczów (brak ikonki "dyskietki")

Najlepsza odpowiedź
Tak, nadal utrzymuję, że w boksie Poprzedni/Następny mecz wcześniej nie było informacji o rozgrywkach. Została ona dodana wraz z ostatnią aktualizacją systemu (wczoraj), dla rozróżnienia meczów z różnego rodzajów rozgrywek. Co do braku odnośnika do terminarza i wyników - zlokalizowaliśmy już ten błąd i wkrótce link powróci na swoje miejsce.

Super! Dziękuję bardzo. Teraz wszystko wygląda OK.

Problem z podziałem na aktywne i nieaktywne rozgrywki został rozwiązany.

Tak. Nieaktywne rozgrywki powrócą w ciągu najbliższych dni.

Super! Do tej pory zaglądałem na bloga do sekcji Rankingi po inspiracje :)
Jeszcze jedno pytanie: czy jest szansa, żeby w sekcji "Lista rozgrywek" powrócić do układu "Aktywne rozgrywki" i "Nieaktywne rozgrywki"?
Spokojnie, nikt się nie obraża. :) Zgadza się, że nazwa sezonu niepotrzebnie wydłuża ten opis i najprawdopodobniej ją usuniemy. O większych zmianach i nowościach informujemy na bieżąco na http://blog.futbolowo.pl.

Oj, niech się Pan nie obraża :) Wg mnie niepotrzebne jest dodawanie w boksie "Poprzedni/Następny mecz" nazwy edycji rozgrywek bo zazwyczaj jest to "sezon 2014/2015" czyli rozgrywki bieżące. W module "Tabela ligowa" jest tylko nazwa rozgrywek i jest dobrze?
Szkoda, że wprowadzane zmiany nie są wcześniej komunikowane - wyeliminowałoby to zdziwienie u użytkowników (chyba, że tylko ja się dziwię?).
Odpowiedź

Załączam zdjęcie jak wygląda obecnie moduł "Ostatni mecz"
Informacja o rozgrywkach była już wcześniej ("Łódź: E2 Orlik Grupa I" - założone w Bazie Wiedzy "Lista rozgrywek"). Po waszych usprawnieniach do tej nazwy dorzuciliście nazwę edycji rozgrywek ("Sezon 2014/2015") i teraz wyświetla się dłuuuga nazwa (na załączonym screenie górna niebieska elipsa). Czy dalej utrzymuje Pan, że nigdy w tym boksie nie było nazwy rozgrywek? W dole screen zawsze był link "Terminarz i wyniki" a teraz nie ma nic (dolna niebieska elipsa). Będę wdzięczny za przywrócenie poprzedniego stanu naszych dwóch stron.
Zacznijmy od tego, że wcześniej w boksie Poprzedni/Następny mecz nie było w ogóle informacji na temat rozgrywek. :) Była tylko w tabeli. Pojawienie się nazwy ligi to nie błąd, a zamierzone usprawnienie tego boksa. Wielu Użytkowników zwracało uwagę, że warto podać tam taką informację, by było wiadomo czy mecz dotyczy rozgrywek ligowych, pucharowych czy jeszcze jakichś innych.

Boks z ostatnim meczem: co do szerokości nie ma to tak dużego znaczenia. Bardziej chodzi mi o fakt, że wyświetlane są w nim inne informacje niż poprzednio:

było - Łódź: E2 Orlik Grupa I
jest - Łódź: E2 Orlik Grupa I Sezon 2014/2015

i wg mnie jest to oznaka, że coś się wywaliło w tym obszarze w Bazie Wiedzy i stąd zmiany w wyświetlaniu rozgrywek. Spokojnie czekam na Państwa ustalenia i informację zwrotną.

Doprecyzuje może, że na podstronie "Lista rozgrywek" są tylko "Aktywne rozgrywki", zniknęły "Nieaktywne rozgrywki", a chciałbym żeby były widoczne.
Button Pomocy Technicznej już działa. Co do boksa z ostatnim meczem - jego szerokość nie zmieniła się, jest nadal taka sama. Odnośnie rozgrywek - sprawdzamy problem .

Zauważyłem również, że w module "Ostatni mecz" na stronie głównej  wyświetlana jest dłuższa nazwa rozgrywek niż poprzednio:
było - Łódź: E2 Orlik Grupa I
jest - Łódź: E2 Orlik Grupa I Sezon 2014/2015
co rozszerza ten boks kosztem Newsslidera
brak buttona "Pomoc techniczna"
nadal go nie ma

zielona ikonka Dyskietka

po wyczyszczeniu cache przeglądarki pojawiła się

znikające rozgrywki

W moim klubie AFTH Łódź istnieją 2 strony: afth2005.futbolowo.pl i afth2006.futbolowo.pl
Do tej pory wprowadzono 5 drużyn: Orliki I, Orliki II (wyświetlane na stronie afth2005.futbolowo.pl), Żaki (wyświetlane na stronie afth2006.futbolowo.pl), Młodziki I, Młodziki II (nie mają swojej strony, funkcjonują tylko w rozgrywkach).
Wszystkie powyższe drużyny zostały przypisane do rozgrywek:

Łódź: E2 Orlik Grupa I
Łódź: E2 Orlik Grupa II
Łódź: F1 Żak
Łódź: D2 Młodzik Grupa I
Łódź: D2 Młodzik Grupa II

PROBLEM: do tej pory w panelu administracyjnym widniały wszystkie ww. rozgrywki, wraz z ładnymi logo ŁZPN, aktywne dla drużyn z danej strony, a dla pozostałych nieaktywne (ale można było je klikać i wprowadzać wyniki). Teraz widnieją tylko 2 x rozgrywki Orlik (afth2005.futbolowo.pl) i 1 x rozgrywki Żak (afth2006.futbolowo.pl), nie widać rozgrywek nieaktywnych, brak jest logo ŁZPN, mimo tego, że w Bazie Wiedzy istnieją te rozgrywki z logotypami.

Dzięki za zgłoszenie. Odnośnie rozgrywek - które ligi zniknęły? Co do braku ikonki dyskietki - proszę wyczyścić sobie pamięć podręczną przeglądarki i sprawdzić ponownie.