Zaimplementowane

Opieka medyczna

Proponuję do sztabu dodać kolejnego członka - Opieka medyczna. Nie każdy klub ma wykwalifikowanego Fizjoterapeutę.W niższych ligach Opieka medyczna jest obowiązkowa. Można też rozwiązać to inaczej. Gospodarz zawodów w niższych ligach musi zapewnić opiekę medyczną. W protokole meczowym można dodać taką osobę. Tak jak ma to miejsce z sędziami.

Dzięki za propozycję. Wprowadzimy taką opcję w przyszłości.

Widziałem, że opcja ta pojawiła się przy wpisywaniu szczegółów meczu, jednak tejże pozycji brakuje w kadrze, gdzie wciąż można wybrać jedynie fizjoterapeutę. W tym momencie, gdy chcę dodać opiekę medyczną na meczu, nie ma danej osoby w bazie. Będzie w bazie, jeżeli dodam ją do kadry, jednak nie mogę tej osoby dodać jako opieka medyczna, gdyż takiej opcji nie ma.

Dzięki za zgłoszenie. Dodamy taką pozycję na liście ról w zakładce z kadrą drużyny.