Rozpocznij nowy wątek
Odroczone

Liga Typera

Witam! Mam propozycję aktualizacji punktacji Ligi Typera: sposób typowania: DOKŁADNY WYNIK. Obecnie punktuje się 3 pkt za dokładny wynik i 1 pkt za rezultat. Moja propozycja to 2 pkt za dokładną różnicę bramek, np. typowałem 3:0 a było 4:1, lub 0:0 a było 2:2. Jest to ukłon w stronę sprawiedliwszej rywalizacji w Lidze Typera. Po tej zmianie każdy trafiony wynik, w którym wskazaliśmy poprawną różnicę bramek jaką wygrała dana drużyna oraz każdy remis były punktowany za 2 pkt, chyba, że ktoś trafi dokładny wynik wtedy dostaje 3 pkt. Co o tym sądzicie?

Dzięki za propozycję! Pomysł jest jak najbardziej dobry. Niestety wsparcie techniczne Futbolowo 1.0 już zostało zakończone i nie planujemy modyfikowania zastosowanych tam rozwiązań. Obecnie skupiamy się na rozwoju Futbolowo 2.0, w którym w przyszłości Liga Typerów prawdopodobnie się pojawi . Zapraszamy do przetestowania nowego systemu!

1 osoba lubi to

w ustawieniach strony na futbolowo 2.0 nie widzę ligi typerów, znaczy że nie została jeszcze uruchomiona czy ja nie mogę na nią trafić?

Zalogujaby zamieścić komentarz