Odroczone

Braki w F2

W nowej wersji F2 brakuje mini-chatu, czy też możliwości układu stron. Nie rozumiem po co została wprowadzona nowa wersja z tak małymi możliwościami w porównaniu do F1. Mam nadzieję, że jak najszybciej Państwo wprowadzicie zmiany, które spowodują wzrost atrakcyjności strony.

Pozdrawiam.

1 osoba lubi ten pomysł

Dzięki za opinię. Jeśli chodzi o zarządzanie danymi piłkarskimi Futbolowo 2.0 ma większe możliwości niż stary system. Co do dodatków niezwiązanych z piłką, to będą one pojawiać się z czasem, w ramach rozwoju nowej platformy. Twoim zdaniem, jakie możliwości powinniśmy dodać w pierwszej kolejności?

Dodatkowo obsługa wersją 1.0 była dużo łatwiejsza, na dodatek można wszystko było robić fizycznie na stronie. Mi też brakuje, np. dodania zawodników, osobnego ustawienia poprzedniego i następnego meczu, kalendarium, zegara oraz rozdzielenia aktualności i wydarzeń :) a i jeszcze brak możliwości zmiany koloru czcionki :)

1 osoba lubi to

Jeśli chodzi o łatwość obsługi, to do nowego systemu trzeba się po prostu przyzwyczaić, bo jest zupełnie inny. :) Gdybyś teraz po raz pierwszy zobaczył panel Futbolowo 1.0 też musiałbyś się z nim oswoić, poznać wszystkie elementy i możliwości. Co do braków, o których wspominasz:

- dodawanie zawodników - mógłbyś sprecyzować, co masz na myśli? Zawodników można dodawać w Futbolowo 2.0 podobnie jak w starej wersji systemu. Dodatkowo na dniach pojawi się ulepszenie tego elementu, o którym szerzej będziemy pisać na naszym blogu - blog.futbolowo.pl.

- dodanie osobnych boksów z poprzednim i następnym meczem - przy tworzeniu nowego systemu zależało nam na jego przejrzystości i nowoczesnej formie. Takie rozwiązanie jest obecnie powszechnie stosowane na wielu stronach klubowych i jest dobre z punktu widzenia użyteczności.

- kalendarium - wiemy, że ta funkcjonalność jest bardzo pożądana i w przyszłości na pewno się pojawi.

- zegar - szczerze mówiąc nie rozumiemy fenomenu tego elementu. :) Przecież każdy użytkownik systemu Windows ma zegar w prawym dolnym rogu ekranu, nie mówiąc już o tych zegarach w komórce czy po prostu na ścianie. :) Póki co niestety nie planujemy dodania takiej opcji.

- rozdzielenie wydarzeń i aktualności - z powodzeniem można używać w tym celu elementów, z których składa się lista newsów: newsslidera, trzech kafelków pod nim oraz standardowej listy. Zmieniając datę dodania wiadomości, można modyfikować jej pozycję na liście. Aktualności do newsslidera dodajemy klikając symbol gwiazdki przy danej wiadomości w Panelu Admina.

- modyfikowanie czcionek - w trosce o estetykę stron zrezygnowaliśmy z tej możliwości i póki co nie planujemy jej wprowadzenia.

Oczywiście dziękujemy za opinię i prosimy o kolejne, bo to na ich podstawie planujemy kolejne kroki w kierunku rozwoju nowego systemu.