Rozpocznij nowy wątek

Możliwość usunięcia rozgrywki oraz mozliwosc dodania rozgrywki turniejowej opierającej sie na samej fazie play-off

Proponuje dodać możliwość usunięcia rozgrywek samoczynnie przez użytkownika rozgrywki turniejowej lub ligowej.
Na przykład sytuacji podam:
Założyłem na stronie rozgrywki turniejowe, chodziło mi o same play-off, ale jak się okazało nie da się tak zrobić, istnieje tylko możliwość założenia turnieju z grupami. Niechcący kliknąłem i teraz chciałbym te rozgrywki usunąć, ale z tego co widziałem się nie da :(

I tu właśnie drugi pomysł by dodać rozgrywki turniejowe bez grup , same play-offy 

Mam nadzieje, że się tylko nie zbłaźniłem i nie przeoczyłem, że takie możliwości istnieją xD

1 komentarz

Ze względu na specyfikę działania Bazy Wiedzy samodzielne usuwanie rozgrywek przez Użytkowników nie jest najlepszym pomysłem, bo każdy mógłby wtedy skasować poprawnie dodane ligi. Konieczność skasowania jakichś rozgrywek wystarczy nam zgłosić (zielony guzik Pomoc techniczna po prawej stronie ekranu w Panelu Administratora) i po naszej weryfikacji błędne dane zostaną usunięte. 

Rozgrywki turniejowe bez grup to innymi słowy rozgrywki pucharowe, które możesz dodać podczas tworzenia nowej edycji.

Zalogujaby zamieścić komentarz