Wprowadzanie meczowych danych

Proponuje udoskonalić wprowadzanie zawodników do składu meczowego tylko i wyłącznie osobom odpowiedzialnym za swoją drużynę... bo inaczej zrobi się syf ! w taki sposób można wprowadzić komuś przypadkiem do drużyny "X" 100 zawodników, jesli ktoś nie uzupełnia na bieżąco i nie widzi, że jego drużyna jest jako GOŚĆ a nie GOSPODARZ z czym ja się już 3krotnie spotkałem i trzeba było usuwać wszystkich nie dość, że ze składu meczowego to później z kadry swojego zespołu.

2 osób lubi ten pomysł

Dzięki za propozycję. W jaki sposób mielibyśmy jednak zdefiniować osobę odpowiedzialną za drużynę? To ta, która ją utworzyła, czy może ta, która ostatnio wprowadziła jakieś zmiany?

Oczywiście nie możemy zagwarantować, że Użytkownicy nie będą popełniać błędów, ale osoby, które notorycznie psują prawidłowo wprowadzone dane mają blokowane konta.

To nie jest dobry pomysł. Nie każdy klub ma swoją stronę na futbolowo (część w ogóle nie ma), a niejeden co stronę posiada to się nią nie zajmuje. Wprowadzenie proponowanej opcji sprawiłoby, że dane z wielu meczów byłyby niepełne. Teraz nawet jeśli jedna drużyna nie ma strony albo ją olewa to jest szansa, że ktoś z drugiej uzupełni informacje.

I to jest właśnie jedna z zalet Bazy Wiedzy. :)