Moderatorzy rozgrywek

Już kolejny raz ktoś miesza mi w terminarzu i zmienia godziny spotkań.

Czy planujecie może wprowadzić taką funkcję aby moderator mógł pilnować porządku w określonej lidze i np. zatwierdzać zmiany ?

2 osób lubi ten pomysł

Pisałem w tej sprawie jakiś czas temu do Futbolowo i z tego co wiem nie będzie takiej możliwości, a szkoda, bo człowiek sobie dba, a ktoś mu robi bajzel :) lepsza była stara wersja futbolowo na której każdy był sterem, żeglarzem, okrętem swojej witryny.

1 osoba lubi to
jestem jak najbardziej za. Ktoś, kto utworzy terminarz powinien trzymać pieczę nad jakością danych. Oczywiście rozgrywki powinny być możliwe do podpięcia przez inne uczestniczące w nich kluby. Mój pomysł jest taki: 1 główny admin (tworzący) danych rozgrywek, który może dodać zaufanego innego admina z innego klubu, który będzie mógł również dodawać informacje bez moderacji (uczestniczy w tych rozgrywkach),a zmiany dokonywane przez innych uczestników rozgrywek mogły być przesyłane do moderacji do admina rozgrywek, który mógłby zaakceptować wpis i to byłaby wygoda dla niego, albo odrzucić w przypadku błędów i zachowujemy czystość danych.

1 osoba lubi to