Uporządkowanie drużyn młodziezowych

Chodzi oto aby dać możliwość administratorom poprawek w wprowadzonych drużynach młodzieżowych.

W poprzednio obowiązującej wersji, drużyny przydzielało się tylko według kategorii wiekowej np. U9. Każdy inaczej interpretował te kategorie. Stąd pojawiają się takie kwiatki jak zakwalifikowanie np. drużyny orlika starszego jako orlika młodszego.

Podobny problem tyczy się drużyny rezerw, wg starego systemu każdy inaczej opisywał sobie tą drużynę.

Gdy drużyna zostanie przypisana do meczu i zostanie wpisany już jego wynik nie ma możliwości zmian. Trzeba za każdym razem zgłaszań usunięcie meczu do administratora.

Uważam, że trzeba znaleźć rozwiązanie umożliwiające zmianę drużyny klubowej bez konieczności usuwania meczów.

1 osoba lubi ten pomysł