Futbolowo 2.0 Uwagi/Pomysły

User wchodząc na stronę w ciągu kilku pierwszych sekund chciałby zobaczyć tabelę, najbliższy mecz oraz poprzedni mecz. W starej wersji było to możliwe. Obecnie niestety nie. Do wymienionych elementów były osobne sekcje. W tym momencie poprzedni mecz jest połączony z następny mecz przy czym jest ukryty i user musi kliknąć w strzałkę. Niestety User nie dość, że nie otrzymuje widoku następny mecz zaraz po wejściu  w żaden sposób nie może się domyślić, że aby zobaczyć następny mecz musi przełączyć widok.  Proponuję aby panel boczny składał się z sekcji które można dowolnie włączyć/wyłączyć i ustawić w odpowiedniej kolejności. Oczywiście zachowując obecny schemat.

Do obecnych 4 sekcji dodać 1. Czyli finalnie:

• · Tabela ligowa
  • · Wyniki kolejki