Rozpocznij nowy wątek

Futbolowo 2.0 Uwagi/Pomysły


User wchodząc na stronę w ciągu kilku pierwszych sekund chciałby zobaczyć tabelę, najbliższy mecz oraz poprzedni mecz. W starej wersji było to możliwe. Obecnie niestety nie. Do wymienionych elementów były osobne sekcje. W tym momencie poprzedni mecz jest połączony z następny mecz przy czym jest ukryty i user musi kliknąć w strzałkę. Niestety User nie dość, że nie otrzymuje widoku następny mecz zaraz po wejściu  w żaden sposób nie może się domyślić, że aby zobaczyć następny mecz musi przełączyć widok.  Proponuję aby panel boczny składał się z sekcji które można dowolnie włączyć/wyłączyć i ustawić w odpowiedniej kolejności. Oczywiście zachowując obecny schemat.

Do obecnych 4 sekcji dodać 1. Czyli finalnie:

  • · Poprzedni mecz
  • · Następny mecz
  • · Tabela ligowa
  • · Wyniki kolejki
  • · Komentarze

Jeśli jest dla was priorytetem aby długość strony została zachowana do 4 sekcji można dać do wyboru tylko 4 z tych 5 sekcji do umieszczenia w panelu bocznym. Oczywiście można tez je ułożyć w wymienionej kolejności na sztywno i dać opcję włącz/wyłącz jeśli zbyt pracochłonne będzie włączenie ustawiania sekcji w dowolnej konfiguracji (kolejności) i tutaj ta sama zasada jeśli długość strony czy ilość sekcji ma być ograniczona do 4 - 4 z tych 5 sekcji tylko do umieszczenia w panelu boczny.


Świetną opcją była publikacja newsów od razu na FB. Teraz nie ma tej opcji. Przydałaby się.


Wspierają nas: Tutaj przydałby się checkbox w panelu który wyłączałby wyłączał by rotowanie tej sekcji. Przy 1 lub 2 wspierających rotowanie jest bezsensu można dostać oczopląsu. Dodatkowo kopiuje wspierających aby wypełnić baner przez co mamy sytuację, że w całym rotatorze mamy jednego wspierającego ale wrzuconego kilka razy. Nie wygląda to czytelnie i estetycznie.


Zgłoszenie #3959 widzę, że zostało przyjęte i będzie wdrożone, dzięki


Brak ikony favivon1 osoba lubi ten pomysł
Zalogujaby zamieścić komentarz