Kadra - domyślny sezon

Mam taki problem, gdyż jak wchodzę w zakładkę kadry, to nie wyświetla mi się domyślnie aktualny sezon, tylko dwa sezony wstecz. Jak to zmienić, bo szukałem i nie wiem co jest powodem. Pomoże ktoś ?

wystarczy wejść w menu strony i zmienić w opcjach sezon.

Właśnie problem w tym, że mam ustawiony sezon 2016/2017 a jak wchodzę w kadrę to domyślnie wyświetla się kadra z sezonu 2014/2015. Więc nie wiem o co chodzi.

Gdzie masz ustawione?

Powinieneś mieć w ten sposób:

ZARZĄDZANIE TREŚCIAMI --> MENU STRONY --> KADRA --> SEZON (tu ustawiasz 2016/17)

a jaką prowadzisz stronę?

Co innego ustawienia zawodników w opcji LUDZIE a co innego w opcjach MENU STRONY.

Moim zdaniem musisz zrobić tj napisałem powyżej, czyli założyć w MENU STRONY podstronę KADRA i zmodyfikować ją w 4 opcjach:

1. Nazwa pozycji: KADRA

2. POZYCJA NADRZĘDNA: Czyli ta opcja z paska menu z strony po której wejdziesz w kadre. U mnie jest nazwa klubu np. LEGIA --> KADRA

3. RODZAJ MODUŁU: KADRA

4. DOMYŚLNA DRUŻYNA: Pierwsza drużyna

5. SEZON: 2016/2017

Na boku jeszcze jako pozycja widoczna.

Pozdro.