Dublowanie tej samej ligi

Mam pewien problem z tym, że jeden z 4 adminów prowadzących strony klubowe w lidze utworzył sobie nową ligę. Wcześniej kolejne sezony prowadzone były od lat  w jednym miejscu a on stworzył nową.

Niestety efekt tego jest taki, że niekiedy to mecz z jego zdublowanego terminarza wyświetla sie w panelu poprzedni mecz i nawet jeżeli ja wpisze skład i strzelców w swój to i tak ich we wspomnianym panelu nie widać.

Dwukrotnie pisałem do tej osoby, ale nie odzywa się i nadal wpisuje swoje mecze w innym miejscu niż 3 pozostałe osoby.

To jest wbrew założeniom futbolowo 2.0 i psuje pracę innym osobom i zmniejsza czytelność w dziale rozgrywki. Czy jest możliwość jakiegoś scalenia lig bez utracenia wpisanych danych?

1 osoba ma to pytanie