Wybierz tę opcję, jeżeli chcesz prowadzić stronę klubu piłkarskiego lub drużyny zrzeszonej w tym klubie.

1. Rozpoczęcie i wybór klubu:

•  Aby utworzyć nową stronę, kliknij "+ utwórz nową stronę" w prawej kolumnie Panelu Administratora.
  •  Kliknij zielony przycisk "Utwórz stronę" w sekcji "Klub piłkarski".
  •  W okienku, które się pojawiło, wpisz nazwę klubu, którego stronę chcesz prowadzić. Jeżeli klub jest już dodany do Bazy Wiedzy, to wybierz go z pojawiających się propozycji.
     UWAGA! Nie dubluj klubów, które są już dodane w Bazie Wiedzy! Jeżeli chcesz prowadzić na przykład tylko stronę juniorów albo młodzików, to będziesz mógł dokonać takiego wyboru później.
  •  Jeżeli upewniłeś się, że Twojego klubu nie ma w Bazie Wiedzy, kliknij "Inny, nowy klub" na samym dole rozwijanej listy proponowanych klubów.

2. Szczegóły dotyczące strony:

• W następnym oknie wpisz nazwę domeny, która będzie kierowała do Twojej strony. Domena musi być unikalna. Jeżeli prowadzisz stronę klubu na Futbolowo 1.0, to będziesz mógł później przenieść adres starej strony na nową.
  • Jeżeli do Twojego klubu są przypisane w Bazie Wiedzy jakieś drużyny, to pojawią się poniżej. Wybierz te, które chcesz, aby wyświetlały się na Twojej stronie. Możesz także ustawić ich kolejność poprzez przytrzymanie lewego klawisza myszki i przesunięcie zespołu na żądaną pozycję. Wszystkie te operacje będziesz mógł później powtórzyć i dokonać zmian.
  • UWAGA! Jeżeli na wyświetlonej liście drużyn nie ma zespołu, którego stronę chciałbyś prowadzić, to nic nie szkodzi - będziesz go mógł w dalszych krokach dodać samodzielnie.

Gratulacje! Twoja strona klubowa została utworzona! Możesz ją teraz edytować, klikając w nazwę klubu w kolumnie "Twoje strony". Przejdź do kolejnych artykułów, aby dowiedzieć się, jak edytować rozgrywki, dodać kadry i inne treści.