Stwórz czytelne menu, by czytelnicy Twojej strony szybko i łatwo odszukali informacje, których poszukują. Skorzystaj z możliwości dodawania submenu, by struktura nawigacji była intuicyjna.

1. Tworzenie menu:

• Aby stworzyć menu, wejdź w zakładkę "Zarządzanie treściami" -> "Menu strony".
  • Kliknij "Dodaj nową pozycję".
  • Wpisz nazwę pozycji menu i określ rodzaj modułu:
    • Box tekstowy - do wpisywania dowolnych treści (pole edycji tekstu wyświetli się poniżej).
    • Terminarz - do wyświetlania terminarzy dodanych rozgrywek.
    • Tabela - do wyświetlania tabel dodanych rozgrywek.
    • Galeria - do wyświetlania albumów dodanych w galerii.
    • Kadra - do wyświetlania kadr dodanych drużyn.
    • Statystyki graczy - do wyświetlania takich danych jak np. liczba zdobytych bramek czy kartek przez poszczególnych zawodników.
    • Statystyki drużyn - do wyświetlania takich danych jak np. liczba zwycięstw, porażek, remisów przez poszczególne drużyny.
    • Link zewnętrzny - umożliwia wprowadzenie odnośnika do innej strony.
  • Kliknij "Dodaj" i gotowe! Pozycja menu została dodana.

2. Dodawanie submenu:

• Aby stworzyć submenu (podmenu), wejdź w zakładkę "Zarządzanie treściami" -> "Menu strony".
  • Wpisz nazwę pozycji i wybierz pozycję nadrzędną (tą, którą trzeba będzie wybrać, aby wyświetliła się tworzona pozycja submenu).
  • Określ rodzaj modułu (analogicznie jak przy tworzeniu menu w punkcie 1.).

Gratulacje! Wiesz już, jak stworzyć czytelne menu swojej strony! Przejdź do kolejnych artykułów, by dowiedzieć się więcej.