Uzupełnij informacje o swoim klubie, by przedstawić go w jak najpełniejszy i najbardziej profesjonalny sposób. Dodaj drużyny, by później powiązać je z rozgrywkami i wpisać kadry.

1. Informacje o klubie:

• Aby uzupełnić informacje o klubie, wejdź w zakładkę "Dane piłkarskie" -> "Klub i drużyny".
  • Kliknij szary przycisk "Edytuj" w prawym górnym rogu strony.
  • Kliknij ikonkę ołówka przy obszarze, który chcesz edytować. Możesz w ten sposób:
    • Dodać herb klubu. UWAGA! Przygotowując plik, pamiętaj o marginesach, by herb udało się wpisać w koło, na którym będzie prezentowany.
    • Wprowadzić dane adresowe i kontaktowe.
    • Uzupełnić datę powstania, barwy, opis.

2. Dodawanie drużyn:

• Aby dodać do klubu drużyny, wejdź w zakładkę "Dane piłkarskie" -> "Klub i drużyny".
  • Kliknij szary przycisk "Edytuj" w prawym górnym rogu strony.

• Kliknij ikonkę ołówka w sekcji "Drużyny Nazwa Twojego Klubu".
  • Kliknij szary przycisk "Dodaj".
  • Wpisz nazwę nowej drużyny. UWAGA! Trzymaj się nazw drużyn wedle standardu: Pierwsza drużyna, Druga drużyna, Juniorzy starsi, Juniorzy młodsi, Trampkarze starsi, Trampkarze młodsi, Młodzicy, Żacy, Orliki itp.
  • Wybierz kategorię wiekową drużyny z rozwijanej listy i gotowe.

Gratulacje! Wiesz już jak uzupełnić informacje o klubie i dodawać drużyny! Przejdź do kolejnych artykułów, by dowiedzieć się więcej.