Baza Wiedzy to ogromna, współtworzona przez wszystkich Użytkowników Futbolowo 2.0 piłkarska baza danych.

W Bazie Wiedzy znajdują się takie informacje, jak:

• kluby piłkarskie
  • drużyny w obrębie klubów
  • rozgrywki
  • piłkarze, członkowie sztabów szkoleniowych, sędziowie

Jakie korzyści płyną z Bazy Wiedzy?

• rozgrywki, terminarze i kadry tworzone są przez wszystkich Użytkowników - jeśli ktoś dodał już mecze ligi, w której gra Twój zespół, masz robotę z głowy! System automatycznie wygeneruje terminarze i tabele na Twojej stronie.
  • jeśli inny Użytkownik uzupełni wyniki ligi, w której gra Twój zespół, to wszystkie rezultaty pojawią się automatycznie także na Twojej stronie.
  • jeśli inny Użytkownik uzupełni kadry Twoich drużyn, to zawodnicy pojawią się automatycznie również na Twojej stronie.

Nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo Twoich danych. Wszystkie aktywności w obrębie Bazy Wiedzy są zapisywane i ewentualni "żartownisie" nie będę mieli dostępu do Futbolowo 2.0.