1. Wybór edycji (sezonu):

• Po dodaniu rozgrywek możesz kliknąć w ich nazwę i przejść do wyboru edycji ("Dane piłkarskie" -> "Lista rozgrywek" -> wybór odpowiednich rozgrywek). Jeżeli rozgrywki nie mają dodanych edycji, kliknij "Utwórz nową edycję".
  • Tworząc nową edycję możesz określić jej nazwę, rodzaj (ligowe, turniejowe, pucharowe - więcej o rodzajach rozgrywek przeczytasz poniżej), status rozgrywek (aktualne/archiwalne), ilość zawodników biorących udział w meczu, domyślny czas meczu oraz rodzaj kar. Wszystkie te dane (oprócz rodzaju rozgrywek) będziesz mógł później edytować.

2. Rodzaje rozgrywek:

• Ligowe - rozgrywki ligowe składają się wyłącznie z fazy grupowej (mecz i rewanż).
  • Turniejowe - rozgrywki turniejowe składają się z fazy grupowej oraz następującej po niej fazy pucharowej.
  • Pucharowe - rozgrywki pucharowe składają się wyłącznie z fazy pucharowej.