Moduł Galerii zdjęć służy do dodawania zdjęć i grupowania ich w galerie. Po utworzeniu galerii należy wejść w edycję galerii i załadować poszczególne zdjęcia. Po stworzeniu folderu i dodania zdjęć administrator ma możliwość zmiany ustawień dla galerii m.in. przypisanie galerii do odpowiedniego sezonu, drużyny, a także włączenie bądź wyłączenie funkcji komentowania. Dodatkowo do każdego ze zdjęć można dodać opis oraz tagi zawodników.
Istnieje także możliwość podpięcia galerii do konkretnego spotkania w terminarzu. Aby tego dokonać należy wejść w moduł terminarza, wybrać mecz i w polu "dołącz galerię" zaznaczyć odpowiednią galerię. Galeria zdjęć będzie wyświetlała po wejściu w szczegóły spotkania na stronie klubowej.