Po zalogowaniu w serwisie Futbolowo.pl kliknij "zarządzaj stroną klubową", a następnie "Gole". Z listy dostępnych funkcjonalności wybierz "Rozszerzone statystyki strony klubowej".

W tym module zostaną opublikowane takie dane jak:

• lista użytkowników zalogowanych na Twojej stronie w ciągu ostatniego miesiąca,
  • wykres (oraz tabelka) odsłon i wizyt z każdego dnia z ostatniego miesiąca,
  • wykres (oraz tabelka) z sumarycznymi miesięcznymi wizytami od początku działania Twojej strony oraz odsłonami od lipca 2011,
  • wykres ilości wizyt według dnia tygodnia,
  • wykres z ilością komentarzy dodawanych w ostatnim miesiącu do newsów, galerii i relacji,
  • top 5 czytanych newsów,
  • top 5 komentowanych newsów,
  • top 5 najczęściej komentujących użytkowników.

Administrator strony ma możliwość udostępnienia rozbudowanego modułu statystyk wszystkim użytkownikom lub wykorzystać go tylko i wyłącznie dla własnego użytku. Widoczność modułu należy określić w zakładce "Układ elementów".

rozszerzone-statystyki.jpg