Będąc administratorem, możesz namówić użytkowników, który odwiedzają Twoją stronę, do przekazywania goli. Możesz zarządzić zbiórkę goli na stronie klubowej i umieścić do niej odnośnik na stronie w postaci widgetu.

Istnieje również możliwość zachęcenia kibiców do zakupu konkretnej funkcjonalności. Wystarczy ją wybrać i kliknąć "Poproś o wsparcie użytkowników".

Każdy użytkownik portalu może doładować swoje konto i przekazać gole administratorowi strony, wspierając w ten sposób klub.

Aby tego dokonać:

1. Zaloguj się na stronie głównej Futbolowo.pl i wejdź w zakładkę "Gole" - tutaj doładuj swoje konto odpowiednią ilością goli. Możesz to zrobić przelewem lub kartą płatniczą.

2. Kliknij "Zobacz na co możesz wydać swoje gole" i wybierz "wsparcie dla administratora strony klubowej".

3. Wybierz swoją stronę i przekaż gole.