Każdy z administratorów ma do dyspozycji rozbudowane narzędzia służące do organizacji i prowadzenia kampanii reklamowej swojej strony.

Promowane strony
Na stronie głównej Futbolowo.pl znajduje się moduł "Promowane strony". Umożliwia on opublikowanie na stronie głównej Futbolowo.pl podstawowych informacji dotyczących klubu takich jak: herb klubu, adres strony, klasa rozgrywkowa, miejscowość. Dodatkowo adres promowanej strony będzie widoczny na pasku do logowania.

Ostatnio opublikowane
Promocja strony umożliwia także publikację newsów na stronie głównej Futbolowo.pl, co również zostanie zauważone przez użytkowników odwiedzających serwis. Twój najnowszy news pojawi się w zakładce "Ostatnie publikacje", treść newsa zostanie wyróżniona poprzez umieszczenie na zielonym tle.

promowane-strony.jpg

promowane-strony2.jpg

Po zalogowaniu w serwisie Futbolowo.pl najpierw kliknij "zarządzaj stroną klubową", a następnie "Gole". Z listy dostępnych funkcjonalności wybierz „Promuj swoją drużynę”.

Cena kampanii reklamowej jest uzależniona od czasu jej trwania. Koszt jednodniowej kampanii wynosi 50 goli. W przypadku wykupienia kampanii na okres 6 dni, siódmy dzień jest gratis.