W module Lista rywali należy dodać kluby, z którymi drużyna, dla której została utworzona strona klubowa, będzie rozgrywała mecze. Po dodaniu klubu, po wejściu w edycję można załadować herb oraz umieścić krótką informację na temat danego klubu. Należy także określić profil drużyny, do wybory "Ligowa" lub "Inna". Drużyna "ligowa" zostanie uwzględniona w tabeli, natomiast pod nazwą "inna" mogą zostać wpisany drużyny, które będą rywalizowały z naszą drużyną w meczach pucharowych, barażowych, towarzyskich. Jeżeli drużyna została ukarana punktami karnymi to w pozycji "punkty karne" należy wpisać odpowiednią wartość.
Aby zmiany zostały wprowadzone należy dokonać aktualizacji tabeli w zakładce „terminarz”.