W module "Ustawienia" możesz uzupełnić pola:

1."Dane podstawowe" - tutaj możesz wprowadzić podstawowe dane teleadresowe klubu, przyporządkować drużynę do odpowiedniej klasy rozgrywkowej, a także zapoznać się z informacjami dotyczącymi statusu strony.

Tutaj znajdziesz do pobrania wniosek wymagany do uzyskania statusu strony oficjalnej.

2."Herb klubu" - w tym miejscu administrator może dodać herb klubu, który będzie widoczny na stronie klubowej. Dozwolone są pliki w formacie JPG i PNG, maksymalny rozmiar pliku to 25KB.

3."Favicon" - jest to plik graficzny, który jest widoczny tuż przed adresem strony w przeglądarce.

Funkcja dostępna tylko i wyłącznie dla klubów o statusie strony oficjalnej.

4."Ustawienia ogólne"- tutaj zmień aktualny sezon lub aktywuj opcję "włącz ocenianie zawodników po rozegranych meczach". Aby oceniać mógł tylko jeden użytkownik - wpisz jego login.

5."Konfiguracja Typera" – możesz ustawić sposób typowania spotkań: dokładny wynik lub 1x2 i sposób naliczania punktów za oddane typy.

6."Usuwanie strony klubowej" – zgłoś stronę do usunięcia.