Zmiana sezonu jest bardzo prosta: wejdź w zakładkę "Ustawienia" i zmień aktualny sezon na 2011/2012. Dane z sezonu 2010/2011 pozostaną w naszym systemie i będą dostępne w zakładce "Archiwum".

Uwaga: Aby rozpocząć nowy sezon, nie ma potrzeby usuwania żadnych danych!

Po zmianie sezonu uzupełnij dane w zakładkach: "Rozgrywki", "Terminarz rozgrywek", "Lista Rywali", "Zawodnicy".

Przygotowaliśmy opcję importu danych z poprzedniego sezonu, aby nie było to tak czasochłonne. Importowane są wszystkie dane związane z drużyną ("Kadra", "Lista Rywali" oraz ustawiania tabeli) ze starego sezonu do bieżącego.

Uwaga: do nowego sezonu nie są przenoszone: terminarz i statystyki graczy.

Aby dokonać importu danych należy:
1. Wejść w zakładkę "Ustawienia". Tam znajduje się opcja importu.
2. Wybrać sezon oraz drużynę, o których będziemy pobierali dane oraz sezon do którego mają być dane przeniesione. Zaimportowane dane będą dostępne po wybraniu nowego sezonu w zakładkach: "Lista Rywali", "Zawodnicy" oraz "Rozgrywki".
3. Zweryfikować poprawność importu w zakładkach i uzupełnić je (należy pamiętać o wybraniu poprawnego sezonu).
4. W przypadku, gdy dane w zakładkach "Tabela Ligowa" i "Kadra" nie zostaną zaktualizowane do nowego sezonu, w zakładce "Menu strony", ponownie dodać moduł "Kadry" i "Terminarz"

Dane z poprzednich sezonów możesz przeglądać w module "Archiwum". Aby go umieścić na stronie, wejdź w zakładkę "Menu strony" i dodaj systemowy moduł "Archiwum".
Sezon 2010/2011 zostanie automatycznie dodany do archiwum.