Moduł "Wideo" służy do dodawania filmów dla Stron Klubowych i grupowania ich według sezonów.

Aby wgrać film należy kliknąć "Dodaj wideo" i wybrać z dysku odpowiedni plik. Następnie system będzie wymagał podania tytułu filmu, wybrania sezonu i drużyny, których dotyczy wideo oraz zaznaczenia, że posiadamy prawa do udostępniania filmu. Należy poczekać chwilę, aż plik wgra się na serwer. Po kliku minutach od momentu załadowania się paska postępu, wideo powinno być dostępne na Stronie Klubowej.

Czasami film może pojawić się na stronie (lub zrobić aktywny) z niewielkim opóźnieniem, spowodowanym przetwarzaniem pliku.

Po dodaniu plików Administrator ma możliwość zmiany ustawień dla galerii filmików m.in. przypisanie galerii do innego sezonu i drużyny, a także włączenie bądź wyłączenie funkcji komentowania. Dodawane pliki wideo nie zajmują powierzchni dyskowej w serwisie Futbolowo.pl.

Dopuszczalne formaty plików to:

.MPEG4, 3GPP i MOV
.AVI